Bilety
Promowe


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/srv20106/domains/crossan.pl/public_html/wp-content/plugins/visual-form-builder/public/class-form-display.php on line 241

Tanie bilety promowe cargo i fracht. Rezerwacja promów towarowych on-line dla vanów, ciężarówek, tirów i innych pojazdów dostawczych do Anglii, Irlandii

Promocja na połączenia na trasie Francja- Anglia:Vany/Blaszaki

 • Dunkierka – Dover – van/blaszak do 8 m dł = 99 euro
  (cena netto z BAF – Armator DFDS SEAWAYS, MyFerryLink, P&O)
 • Calais – Dover – van/blaszak do 8 m dł = 99 euro
  (cena netto z BAF- Armator DFDS SEAWAYS, MyFerryLink, P&O)

Promocja na połączenia na trasie Francja- Anglia:Tir

 • Dunkierka – Dover – tir 180 euro
  (cena netto z BAF – Armator DFDS SEAWAYS, MyFerryLink, P&O)
 • Calais – Dovertir 180euro
  (cena netto z BAF- Armator DFDS SEAWAYS, MyFerryLink, P&O)
 • Na tej relacji mamy też P&O ale jest to najdroższe rozwiązanie oraz MyFerryLink za 180 eur za 17m, na busy jest gorsza cena niż DFDS.

Promocja na połączenia na trasie Anglia- Irlandia:Vany/Blaszaki

 • Holyhead – Dublin – van/blaszak do 8 m dł = 180 euro
  (cena netto z BAF – Armator Stena line)

Promocja na połączenia na trasie Anglia- Irlandia:Tir

 • Holyhead – Dublin – van/blaszak do 17 m dł = 400 euro
  (cena netto z BAF – Armator Stena line)

 

-Płatność (przedpłata) Po odnotowaniu wpłaty na naszym koncie lub wysłania potwierdzenie przelewu (żeby nie czekać na zaksięgowanie) przekazujemy drogą elektroniczną potwierdzenie bookingu (email lub sms)

-Faktura Vat do każdej rezerwacji wystawiamy faktury VAT. Na życzenie klienta możemy je przesłać pocztą lub droga elektroniczną.

– Bilet otwarty (open ticket) to bilet ważny nie na konkretną przeprawę o danej godzinie, ale rezerwację ważną przez dany okres czasu. Czasem jest to 48h, 3 dni, 2 tygodnie, a nawet rok – zależnie od armatora. W tym czasie kierowca może przeprawić się o dowolnej porze; po prostu stawia się w porcie i wówczas na bramce dostaje bilet na najbliższy wolny prom.

Nie pobieramy żadnych prowizji ani dodatkowych opłat za prowadzone rezerwacje, chyba, że przewoźnik promowy narzuca własne dodatkowe opłaty. Kwota całkowita jest podawana w momencie przyjęcia zamówienia do realizacji.

-Na w/w relacjach u nas nie płaci się za 2 kierowcę.

Na IRL w bilecie jest miejsce w kabinie + posiłek.
Do cen, które podaliśmy należy doliczyć VAT 23%

Obsługujemy wszystkie rodzaje pojazdów kołowych oraz ładunków mobilnych (np. samojezdne maszyny rolnicze, budowlane czy też inne maszyny specjalistyczne). Przy dokonywaniu rezerwacji należy wybrać typ pojazdu według poniższego rysunku . W przypadku maszyn prosimy o wybranie pierwszego rysunku oraz opisanie w „Uwagach” tego pojazdu.

 

Verification

 • Submit